top of page

BİR KUTU İYİLİK&SAĞLIK

Bağışıklığınızı güçlendirirken, ruh&beden&zihninizi dengede kalmasını sağlıyoruz

eyeem-100015379-105733507%20(1)_edited.jpg
Ana Sayfa: Hoş Geldiniz
Ana Sayfa: Ürün Kaydırıcı
Ana Sayfa: Hoş Geldiniz

NIA WELLBEING KIT

Bir Kutu İyilik & Sağlık

Size özel olarak hazırlanan paketlerimizde birinci sınıf kalitede, kimyasalsız doğal sertifikali baharatlar ve doğal bal ile bağışıklığınızı güçlendirirken,kolonya ile hijyen ve ferahlık sağlıyoruz. Holistik Yaşam Planlayıcısı ile de ruh beden zihin dengenizi bütünsel açıdan pozitif yönetmenize yardımcı oluyoruz. Ek olarak 7 günlük haftalık planlama listeleri ile gününüzü verimli yönetip çakra olumlamaları  ile auranızı dengede tutmasını sağlıyoruz. Bu sınırlı sayıda hazırlanan bütünsel koruyucu wellbeing kit hakkında sorularınız ve siparişleriniz için niawellbeing@gmail adresine mail atabilirsiniz.

Ana Sayfa: Instagram Widget
Black and White Star in Circle

NIAWELLBEING HAKKINDA

Bir kutu iyilik & sağlık

2014 yılında sağlık sektörü alanına İstanbul Üniversitesi Sağlık Yöneticiliğinden mezun olarak başlayan Niawellbeing, International Leadership Academy’den  Sağlık ve Beslenme Koçu sertifikasını tamamlayarak ve American Association of Nutritional Consultants
derneği üyeliği ile bu alandaki deneyimini 6 yıldır sürdürmektedir. Holistik yaşam ve beslenme uzmanlığını düzenlediği holistik yaşam etkinlikleri ile kişilerin ruh beden zihin dengesine  gelişim rehberi olan Niawellbeing, hazırladığı ürünler ile bireylere bir kutuda iyilik & sağlığı sunmaktadır.

Ana Sayfa: Hakkımızda

BIZIMLE İLETIŞIME GEÇIN

Sorularınızı, yorumlarınızı veya özel isteklerinizi iletmek için lütfen bizimle iletişim kurun.

Sarıyer İstanbul

  • Facebook
  • Instagram
logo_edited.jpg
Ana Sayfa: İletişim
bottom of page